O nás

 • Pár slov vedúcej zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa

  Vážení rodičia,

  vybrali ste si nás, aby sme sa Vám postarali o Vaše najväčšie poklady, čo máte a my si to nesmierne vážime.

  Naša starostlivosť o deti v našom zariadení je zabezpečená kvalifikovaným a láskavým prístupom našich pracovníčok s viacročnou praxou (zdravotných sestier, opatrovateliek a kuchárok). Snažíme sa vytvárať pre Vaše deti bezpečné, ústretové a rodinné prostredie plné lásky, zaujímavých činností a podnetov k ich rozvoju osobnosti, zručností ako aj naučiť ich žiť v kolektíve svojich rovesníkov a byť tolerantný a kamarátsky navzájom.

  Osvedčila sa nám úzka spolupráca všetkých nás, celého tímu zariadenia a Vás rodičov, ktorá je veľkým prínosom pre dosiahnutie nášho spoločného cieľa, a tým sú spokojné, usmiate a radostné deti.

  Vďaka tejto súhre, sa aj Vy môžete pokojne venovať počas dňa svojej práci a byť presvedčení, že Vaše deti sú na tom správnom mieste.

  Tešíme sa na Vás.

  — Marta Rojková vedúca zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa
 • Prevádzka

  len v pracovné dni v čase od 6:30 - do 17:00 hod.

  Naše zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa, je samostatné zariadenie s vlastnou priestrannou, upravenou záhradou, s množstvom hracích prvkov pre deti, ktoré zabezpečuje celodennú starostlivosť o deti.  Zariadenie má kapacitu 45 miest.

 • Certifikát